Package Tracking (6.x-1.2) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Date
lv: Datums

en: Time
lv: Laiks

en: Total
lv: Kopā

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Other
lv: Citi

en: Products
lv: Preces

en: Order #
lv: Pasūtījuma #

en: My order history
lv: Mani iepriekšējie pasūtījumi
