Package Tracking (6.x-1.2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Date
oc: Data

en: Time
oc: Ora

en: Status:
oc: Estatut :

en: Location
oc: Emplaçament

en: Other
oc: Autre
