Package Tracking (6.x-1.2) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Date
ru: Дата

en: Time
ru: Время

en: Total
ru: Итого

en: Status:
ru: Состояние:

en: Location
ru: Место

en: Other
ru: Другое

en: Products
ru: Товары

en: Order #
ru: Заказ №

en: Ubercart - fulfillment
ru: Ubercart - выполнение заказа

en: Carrier:
ru: Курьер:

en: Carrier
ru: Курьер

en: My order history
ru: История заказов
