Package Tracking (6.x-1.2) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Date
sv: Datum

en: Time
sv: Tid

en: Total
sv: Totalt

en: Location
sv: Plats

en: Other
sv: Övriga

en: Products
sv: Varor

en: Order #
sv: Beställning #

en: Ubercart - fulfillment
sv: Ubercart - genomförande

en: Carrier:
sv: Bud:

en: Carrier
sv: Bud

en: My order history
sv: Min beställningshistorik

en: Tracking #:
sv: Spårnummer:
