Package Tracking (6.x-1.2) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Time
vi: Thời gian

en: Total
vi: Tổng

en: Status:
vi: Trạng thái:

en: Location
vi: Vị trí

en: Other
vi: Khác

en: Products
vi: Sản phẩm

en: Order #
vi: Đơn hàng #

en: Carrier:
vi: Hãng vận tải:

en: Carrier
vi: Hãng vận tải

en: My order history
vi: Lịch sử đặt hàng của tôi
