Package Tracking (6.x-1.2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Other
bo: གཞན
