Package Tracking (6.x-1.1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Date
cs: Datum

en: Time
cs: Čas

en: Total
cs: Celkem

en: Status:
cs: Stav:

en: Location
cs: Místo

en: Other
cs: Jiné

en: Products
cs: Produkty

en: Order #
cs: Objednávka #

en: Ubercart - fulfillment
cs: Ubercart - dokončení

en: Carrier:
cs: Přepravce:

en: Carrier
cs: Přepravce

en: My order history
cs: Historie mých objednávek

en: Tracking #:
cs: Číslo pro sledování:

en: Tracking
cs: Sledování
