Package Tracking (6.x-1.1) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Date
de: Datum

en: Time
de: Zeit

en: Total
de: Gesamt

en: Location
de: Ort

en: Other
de: Weitere

en: Products
de: Produkte

en: Order #
de: Bestellung Nr.

en: Ubercart - fulfillment
de: Ubercart - Versand

en: Carrier:
de: Versandunternehmen:

en: Carrier
de: Versandunternehmen

en: My order history
de: Meine bisherigen Bestellungen

en: Return to order history
de: Zurück zur Bestellhistorie

en: Tracking #:
de: Verfolgung #:

en: Tracking
de: Nachverfolgung
