Package Tracking (6.x-1.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Date
hi: तारीख

en: Time
hi: समय

en: Total
hi: कुल

en: Location
hi: स्थान

en: Other
hi: अन्य
