Package Tracking (6.x-1.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Date
id: Tanggal

en: Time
id: Waktu

en: Location
id: Lokasi

en: Other
id: Lainnya

en: Products
id: Produk

en: Order #
id: # Order
