Package Tracking (6.x-1.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Staða

en: Date
is: Dagsetning

en: Time
is: Tími

en: Total
is: Samtals

en: Status:
is: Staða:

en: Location
is: Staðsetning

en: Products
is: Vörur

en: My order history
is: Yfirlit yfir viðskipti mín
