Package Tracking (6.x-1.1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Date
sk: Dátum

en: Time
sk: Čas

en: Total
sk: Celkom

en: Status:
sk: Stav:

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Other
sk: Ostatné

en: Products
sk: Produkty

en: Order #
sk: Objednávka č.

en: Carrier:
sk: Dopravca:

en: Carrier
sk: Dopravca

en: My order history
sk: História mojich objednávok

en: Tracking
sk: Sledovanie
