Ubercart Tranzila Direct Payment Method (6.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Email
bg: Е-поща

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: Submit Order
bg: Направи Поръчка

en: Order complete
bg: Поръчката завършена
