Ubercart Tranzila Direct Payment Method (6.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Email
cs: E-mail

en: Phone
cs: Telefon

en: Address
cs: Adresa

en: City
cs: Město

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Payment method title
cs: Název způsobu platby

en: Order review submit button text
cs: Text tlačítka "shrnutí objednávky".

en: Submit Order
cs: Potvrdit objednávku

en: Order complete
cs: Objednávka dokončena

en: Secret word for order verification
cs: Tajné slovo pro ověření objednávky

en: We're sorry.  An error occurred while processing your order that prevents us from completing it at this time. Please contact us and we will resolve the issue as soon as possible.
cs: Omlouváme se. Při zpracování vaší objednávky došlo k chybě, která nám v tuto chvíli brání v dokončení zpracování. Prosíme, kontaktujte nás. Budeme snažit problém vyřešit co nejdříve.
