Ubercart Tranzila Direct Payment Method (6.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Phone
cy: ffôn

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: City
cy: Tref

en: Submit Order
cy: Gosod archeb

en: Order complete
cy: Yr archeb yn gyflawn
