Ubercart Tranzila Direct Payment Method (6.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Email
da: E-mail

en: Phone
da: Telefon

en: Address
da: Adresse

en: City
da: By

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Payment method title
da: Titel på betalingsmetode

en: Order review submit button text
da: Tekst på send-knap på ordreoversigt

en: Submit Order
da: Send ordre

en: Order complete
da: Ordre gennemført

en: Secret word for order verification
da: Vælg kodeord til ordre verifikation

en: We're sorry.  An error occurred while processing your order that prevents us from completing it at this time. Please contact us and we will resolve the issue as soon as possible.
da: Vi beklager. Der opstod en fejl under behandlingen af din ordre, der forhindrer os i at fuldføre den på nuværende tidspunkt. Kontakt os venligst og vi vil løse problemet så hurtigt som muligt.
