Ubercart Tranzila Direct Payment Method (6.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Email
de: E-Mail

en: Phone
de: Telefonnummer

en: Address
de: Adresse

en: City
de: Stadt

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: Payment method title
de: Bezeichnung der Bezahlmethode

en: Order review submit button text
de: Text für Bestellungs-Vorschau-Button

en: Submit Order
de: Bestellung abschicken

en: Order complete
de: Bestellung abgeschlossen

en: Secret word for order verification
de: Geheimes Wort für die Bestellbestätigung

en: We're sorry.  An error occurred while processing your order that prevents us from completing it at this time. Please contact us and we will resolve the issue as soon as possible.
de: Entschuldigung! Während des Bestellvorgangs ist ein Fehler aufgetreten welcher uns von der weiteren Verarbeitung abhält. Bitte nehmen Sie Kontakt mit uns auf und wir finden einen Lösung.

en: Contact Name
de: Kontaktname
