Ubercart Tranzila Direct Payment Method (6.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: City
el: Πόλη

en: Payment method title
el: Τίτλος μεθόδου πληρωμής

en: Order review submit button text
el: Κείμενο κουμπιού υποβολής στην επισκόπηση παραγγελίας

en: Submit Order
el: Υποβολή παραγγελίας

en: Order complete
el: Η παραγγελία ολοκληρώθηκε

en: Secret word for order verification
el: Μυστική λέξη για επιβεβαίωση της παραγγελίας
