Ubercart Tranzila Direct Payment Method (6.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Email
et: E-kiri

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: City
et: Linn

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Payment method title
et: Makseviisi nimi

en: Submit Order
et: Kinnita tellimus

en: Order complete
et: Tellimus lõpuni viidud

en: Secret word for order verification
et: Salasõna tellimuse kinnitamiseks
