Ubercart Tranzila Direct Payment Method (6.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Phone
fi: Puhelin

en: Address
fi: Osoite

en: City
fi: Kaupunki

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Payment method title
fi: Maksutavan otsikko

en: Order review submit button text
fi: Tilauksen varmistussivun lähetysnapin teksti

en: Submit Order
fi: Lähetä tilaus

en: Order complete
fi: Tilaus valmis

en: Secret word for order verification
fi: Salainen tunnussana tilauksen vahvistamiseksi

en: We're sorry.  An error occurred while processing your order that prevents us from completing it at this time. Please contact us and we will resolve the issue as soon as possible.
fi: Pahoittelemme, tilauksen teon yhteydessä on tapahtunut virhe joka estää tällä hetkellä tilauksen suorittamisen loppuun. Ota yhteyttä kaupan ylläpitoon, selvitämme asian niin pian kuin mahdollista.
