Ubercart Tranzila Direct Payment Method (6.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Email
he: דוא"ל

en: Phone
he: טלפון

en: Address
he: כתובת

en: City
he: עיר

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Submit Order
he: שלח הזמנה

en: Order complete
he: ההזמנה הושלמה
