Ubercart Tranzila Direct Payment Method (6.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Email
hu: E-mail

en: Phone
hu: Telefon

en: Address
hu: Cím

en: City
hu: Város

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Payment method title
hu: Fizetési mód megnevezése

en: Order review submit button text
hu: A „rendelés áttekintése” beküldő gombjának szövege

en: Submit Order
hu: Rendelés beküldése

en: Order complete
hu: A rendelés befejeződött

en: Secret word for order verification
hu: Titkos szó a rendelés igazolásához

en: We're sorry.  An error occurred while processing your order that prevents us from completing it at this time. Please contact us and we will resolve the issue as soon as possible.
hu: Hiba történt a rendelés a feldolgozása során, így azt nem lehet teljesíteni. A hiba mielőbbi elhárításáért érdemes lejegyezni a vásárlás menetét és felvenni a kapcsolatot.
