Ubercart Tranzila Direct Payment Method (6.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Email
is: Netfang

en: Phone
is: Sími

en: Address
is: Heimilisfang

en: City
is: Borg

en: Submit Order
is: Ganga frá pöntun

en: Order complete
is: Gengið hefur verið frá pöntun
