Ubercart Tranzila Direct Payment Method (6.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Email
ja: メール

en: Phone
ja: 電話番号

en: Address
ja: 住所

en: City
ja: 市区町村

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Payment method title
ja: 支払い方法のタイトル

en: Order review submit button text
ja: 注文内容確認ボタンのテキスト

en: Submit Order
ja: ご注文の確定

en: Order complete
ja: 注文完了

en: Secret word for order verification
ja: 注文認証のための秘密のことば

en: We're sorry.  An error occurred while processing your order that prevents us from completing it at this time. Please contact us and we will resolve the issue as soon as possible.
ja: 申し訳ございません。あなたの注文を処理している最中にエラーが発生したため、注文を完了できません。どうか私達に連絡してください。できるだけ早くこの問題を解決いたします。
