Ubercart Tranzila Direct Payment Method (6.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Email
lt: El. paštas

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: City
lt: Miestas

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Payment method title
lt: Mokėjimo būdo pavadinimas

en: Order review submit button text
lt: Užsakymo peržiūrėjimo mygtuko tekstas

en: Submit Order
lt: Pateikti užsakymą

en: Order complete
lt: Užsakymas baigtas

en: Secret word for order verification
lt: Slaptas užsakymo patvirtinimo žodis

en: We're sorry.  An error occurred while processing your order that prevents us from completing it at this time. Please contact us and we will resolve the issue as soon as possible.
lt: Atsiprašome. Įvyko klaida kai buvo vykdomas jūsų užsakymas.  Prašome susisiekti su mūsų vadybinkais, kad išspręsti šia problemą.
