Ubercart Tranzila Direct Payment Method (6.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Email
lv: E-pasts

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Address
lv: Adrese

en: City
lv: Pilsēta

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Payment method title
lv: Maksājuma veida nosaukums

en: Order review submit button text
lv: Pasūtījuma pārbaudes apstiprināšanas pogas teksts

en: Submit Order
lv: Apstiprināt pasūtījumu

en: Order complete
lv: Pasūtījums pabeigts

en: Secret word for order verification
lv: Slepenais vārds pasūtījuma apstiprināšanai
