Ubercart Tranzila Direct Payment Method (6.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Email
nl: E-mail

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Address
nl: Adres

en: City
nl: Plaats

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Payment method title
nl: Titel Betalingswijze

en: Order review submit button text
nl: Knoptekst voor 'Bestelling controleren'

en: Submit Order
nl: Verzend Bestelling

en: Order complete
nl: Bestelling voltooid

en: Secret word for order verification
nl: Geheim woord voor verificatie van bestelling

en: We're sorry.  An error occurred while processing your order that prevents us from completing it at this time. Please contact us and we will resolve the issue as soon as possible.
nl: Er heeft een fout plaatsgevonden bij het verwerken van uw order. Deze fout verhindert momenteel het afronden van de order. Neem contact met ons op en we zullen zo spoedig mogelijk het probleem verhelpen.
