Ubercart Tranzila Direct Payment Method (6.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Phone
nn: Telefon

en: Address
nn: Adresse

en: City
nn: By

en: Submit Order
nn: Send bestilling

en: Order complete
nn: Bestillinga er ferdig
