Ubercart Tranzila Direct Payment Method (6.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Phone
pl: Telefon

en: Address
pl: Adres

en: City
pl: Miasto

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Payment method title
pl: Tytuł metody płatności

en: Order review submit button text
pl: Tekst przycisku przegląd zamówienia

en: Submit Order
pl: Realizuj zamówienie

en: Order complete
pl: Zamówienie ukończone

en: Secret word for order verification
pl: Sekretne słowo dla weryfikacji zamówienia
