Ubercart Tranzila Direct Payment Method (6.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Phone
pt: Telefone

en: Address
pt: Morada

en: City
pt: Município/Concelho

en: Payment method title
pt: Título do método de pagamento

en: Order review submit button text
pt: Texto para o botão de revisão da encomenda

en: Submit Order
pt: Enviar Encomenda

en: Order complete
pt: Encomenda finalizada

en: Secret word for order verification
pt: Palavra secreta para verificação da encomenda
