Ubercart Tranzila Direct Payment Method (6.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Email
ro: email

en: Phone
ro: Telefon

en: Address
ro: Adresă

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Payment method title
ro: Numele modului de plată

en: Order review submit button text
ro: Textul butonului pentru trimiterea comenzii

en: Order complete
ro: Comanda completă

en: Secret word for order verification
ro: Cuvânt secret pentru verificarea comenzii
