Ubercart Tranzila Direct Payment Method (6.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Phone
ru: Телефон

en: Address
ru: Адрес

en: City
ru: Город

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Payment method title
ru: Наименование метода оплаты

en: Order review submit button text
ru: Текст на кнопке "Предпросмотр заказа"

en: Submit Order
ru: Отправить заказ

en: Order complete
ru: Заказ завершён

en: Secret word for order verification
ru: Секретное слово для проверки заказа

en: We're sorry.  An error occurred while processing your order that prevents us from completing it at this time. Please contact us and we will resolve the issue as soon as possible.
ru: Приносим свои извинения. Во время обработки вашего заказа возникла ошибка, из-за которой мы не смогли завершить его. Пожалуйста свяжитесь с нами, и мы решим эту проблему как только сможем.
