Ubercart Tranzila Direct Payment Method (6.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Email
sk: E-mail

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: City
sk: Mesto

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Payment method title
sk: Nadpis spôsobu platby

en: Order review submit button text
sk: Text tlačidla pre kontrolu objednávky

en: Submit Order
sk: Potvrdenie objednávky

en: Order complete
sk: Objednávka ukončená

en: Secret word for order verification
sk: Bezpečnostný údaj pre overenie objednávky
