Ubercart Tranzila Direct Payment Method (6.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Email
th: อีเมล

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Address
th: ที่อยู่

en: City
th: จังหวัด

en: Payment method title
th: ชื่อวิธีการชำระเงิน

en: Submit Order
th: ส่งรายการสั่งซื้อ

en: Order complete
th: การสั่งซื้อเสร็จเรียบร้อย

en: Contact Name
th: ชื่อผู้ติดต่อ
