Ubercart Tranzila Direct Payment Method (6.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Email
tr: E-posta

en: Phone
tr: Telefon

en: Address
tr: Adres

en: City
tr: Şehir

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Payment method title
tr: Ödeme tipi başlığı

en: Order review submit button text
tr: Sipariş önizleme gönder buton metni

en: Submit Order
tr: Siparişi gönder

en: Order complete
tr: Sipariş tamamlandı

en: Secret word for order verification
tr: Sipariş karşılaştırması için gizli kelime
