Ubercart Tranzila Direct Payment Method (6.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Payment method title
gl: Título do método de pago

en: Submit Order
gl: Enviar Pedido

en: Order complete
gl: Pedido completado

en: Secret word for order verification
gl: Palabra secreta para a verificación do pedido
