Ubercart Tranzila Direct Payment Method (6.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Email
sv: E-post

en: Phone
sv: Telefon

en: Address
sv: Adress

en: City
sv: Stad

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Payment method title
sv: Titel på betalningsmetod

en: Order review submit button text
sv: Text på knappen som godkänner beställningen

en: Submit Order
sv: Skicka beställning

en: Order complete
sv: Beställningen slutförd

en: Secret word for order verification
sv: Hemligt ord för orderbekräftelse

en: We're sorry.  An error occurred while processing your order that prevents us from completing it at this time. Please contact us and we will resolve the issue as soon as possible.
sv: Vi ber om ursäkt. Ett fel inträffade med att behandla din beställning som hindrar oss från att slutföra nu. Var vänligt kontakta oss och vi kommer lösa problemet så snabbt som möjligt.

en: Contact Name
sv: Kontakt namn
