Ubercart Turkish Banks Gateway (6.x-1.1-beta1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Overview
af: Oorsig

en: Password
af: Wagwoord

en: edit
af: redigeer
