Ubercart Turkish Banks Gateway (6.x-1.1-beta1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: edit
am: አስተካክል
