Ubercart Turkish Banks Gateway (6.x-1.1-beta1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Password
ast: Clave

en: edit
ast: editar
