Ubercart Turkish Banks Gateway (6.x-1.1-beta1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Username
bg: Потребителско име

en: Cancel
bg: Откажи

en: Overview
bg: Преглед

en: Password
bg: Парола

en: edit
bg: редактирай

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: Submit Order
bg: Направи Поръчка

en: Order created through website.
bg: Поръчка направена през сайта.
