Ubercart Turkish Banks Gateway (6.x-1.1-beta1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: edit
bn: সম্পাদন
