Ubercart Turkish Banks Gateway (6.x-1.1-beta1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Password
bs: Lozinka

en: edit
bs: izmjeni
