Ubercart Turkish Banks Gateway (6.x-1.1-beta1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Uložit

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Overview
cs: Přehled

en: Password
cs: Heslo

en: edit
cs: upravit

en: Are you sure?
cs: Opravdu?

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
cs: Při platbě došlo k chybě. Prosím, kontaktujte nás, abyste se ujistili, že byla vaše objednávka skutečně odeslána.

en: Credit card charged: !amount
cs: Zaplaceno kreditní kartou: !amount

en: Submit Order
cs: Potvrdit objednávku

en: Order created through website.
cs: Objednávka byla vytvořena prostřednictvím webu.

en: Receiving new order notification for order !order_id.
cs: Přijímám nové oznámení objednávky pro objednávku č. !order_id.
