Ubercart Turkish Banks Gateway (6.x-1.1-beta1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Overview
cy: Arolwg

en: Password
cy: Cyfrinair

en: edit
cy: golygu
