Ubercart Turkish Banks Gateway (6.x-1.1-beta1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Username
da: Brugernavn

en: Cancel
da: Annullér

en: Overview
da: Overblik

en: Password
da: Adgangskode

en: edit
da: redigér

en: Expiration Date
da: Udløbsdato

en: Are you sure?
da: Er du sikker?

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
da: Der opstod en fejl under betalingen. Kontakt os venligst for at sikre dig at din ordre er registeret

en: Credit card charged: !amount
da: Hævet på kreditkort: !beløb

en: Submit Order
da: Send ordre

en: Order created through website.
da: Ordre modtaget via hjemmeside.

en: Receiving new order notification for order !order_id.
da: Modtager ny ordre besked til order !order_id.
