Ubercart Turkish Banks Gateway (6.x-1.1-beta1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: edit
dz: ཞུན་དག
