Ubercart Turkish Banks Gateway (6.x-1.1-beta1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Password
el: Συνθηματικό

en: edit
el: επεξεργασία

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
el: Σφάλμα κατά την πληρωμή. Παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας για να βεβαιωθείτε πως η παραγγελία σας έχει υποβληθεί.

en: Credit card charged: !amount
el: Χρέωση πιστωτικής κάρτας: !amount

en: Submit Order
el: Υποβολή παραγγελίας

en: Order created through website.
el: Η παραγγελία δημιουργήθηκε μέσω του ιστοτόπου.
