Ubercart Turkish Banks Gateway (6.x-1.1-beta1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Password
eo: Pasvorto

en: edit
eo: redakti
