Ubercart Turkish Banks Gateway (6.x-1.1-beta1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Saada

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Cancel
et: Katkesta

en: Overview
et: Ülevaade

en: Password
et: Parool

en: edit
et: muuda

en: Submit Order
et: Kinnita tellimus
